Inwestycja w ocieplenie to inwestycja w przyszłość Twoich najbliższych. Zatroszcz się o to co najcenniejsze. Ocieplenie domów i budynków to nawet do 60% niższe rachunki za ogrzewanie. Znikają grzyby i plamy powstałe na skutek wilgoci i przemarzania ścian. Ponadto otrzymują Państwo nową, piękniejszą elewacje swojego domu. Docieplenie to inwestycja w zdrowie Twojej rodziny.

Więcej informacji na stronie www.docieplamy.eu

Korzyści

Z ocieplenia budynku

  • znaczna obniżka kosztów ogrzewania (nawet do 60%) – akumulacja ciepła
  • zapewnienie odpowiedniego komfortu klimatycznego we wnętrzach
  • redukcja mostków termicznych
  • lekkość – nie przeciążanie fundamentów
  • likwidacja wad technologicznych murów, w tym rys i spękań
  • renowacja elewacji
  • dekoracyjność tynków dostępnych w bogatej kolorystyce


Certyfikat energetyczny

Świadectwo charakterystyki energetycznej

Świadectwo charakterystyki energetycznej (certyfikat energetyczny) to dokument, wydany przez uprawnioną osobę, który określa wielkość zapotrzebowania na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem budynku lub lokalu, czyli energii na potrzeby ogrzewania,przygotowania ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji, a w przypadku budynków użyteczności publicznej również oświetlenia. W świadectwie ocenia się wielkość zapotrzebowania na energię wynikającego z przeznaczenia i standardu budynku oraz jego systemów instalacyjnych, a nie na podstawie pomiaru zużycia energii gdyż trudno by było poddać obiektywnej ocenie sposób użytkowania budynku przez jego użytkowników.

Czytaj więcej

Termowizja

Co to takiego?

Jako pierwsi w Polsce postanowiliśmy jeszcze lepiej zadbać o naszych klientów, zapewniając im możliwość wykonania zdjęć termowizyjnych swoich domów.

Na zlecenie naszych klientów dokonujemy analizy termowizyjnej budynku, który ma podlegać modernizacji (docieplenie ścian zewnętrznych, wymiana stolarki okiennej, docieplenie poddasza itd.). Sprawdzamy poprawność wykonania prac budowlanych.

Jako jedyni w Polsce oferujemy bezpłatnie badania termowizyjne budynków ocieplanych przez naszą firmę, dając Wam pewność naszym klientom, że wykonywane przez nas prace są na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej